1. Ile kosztują lekcje przygotowujące do matury / egzaminów na studiach?

Wszystkie ceny podane są w zakładce Cennik. Ceny są stałe, niezależne od poziomu nauczania. Możliwość negocjacji rabatów w dni powszednie w godzinach porannych.

2. Gdzie odbywają się lekcje?

Miejsce lekcji jest w zasadzie dowolne, lekcje mogą odbywać się u nas, w przestronnej sali, tj. przy ul. III Powstania Śląskiego 3/63 w Dąbrowie Górniczej Gołonogu. Możliwe są także lekcje z dojazdem do ucznia, jesteśmy otwarci na propozycje.

3. Ile razy w tygodniu moje dziecko powinno uczęszczać do Centrum Korepetycji Delta Plus?

Podczas konsultacji w centrum korepetycji Delta Plus ustalimy wspólnie plan korepetycji dla Państwa dziecka zgodny z jego indywidualnymi potrzebami. Oferujemy zajęcia 7 dni w tygodniu, praktycznie o każdej rozsądnej porze.

4. Jak długo moje dziecko powinno uczęszczać do Państwa na lekcje?

Nasze doświadczenie pokazuje, iż prawie wszyscy uczniowie / studenci mają większe lub mniejsze zaległości. Jeśli są one spore, to nadrobienie braków w dwie, czy w trzy godziny jest niemożliwe. Niepokojące jest to, że zostawienie problemu samego sobie, sprawia iż zaległości się nawarstwiają, gdyż ciągle pojawia się nowy materiał w szkole. Czas trwania zajęć, a także ich pojedyncza długość, jest ustalany indywidualnie.

5. Jak informuje się rodziców o tym, że korepetycje lub kursy przygotowujące do egzaminów odnoszą skutek?

Na życzenie możemy być z Państwem w stałym kontakcie i informować o postępach w nauce Państwa dzieci. Chętnie też odpowiemy na Państwa e-maile / SMS-y / telefony.

6. Jaki jest czas oczekiwania na lekcje?

Czas oczekiwania zależy od pory roku szkolnego / akademickiego, jednakże można uznać, że w okresie od września do początku maja (czyli do matur) może on wynosić kilka dni. Najlepiej pytać o to na bieżąco, za pomocą SMS-ów / e-maili/ telefonów.

7. Czy istnieje możliwość pobrania lekcji w centrum korepetycji Delta Plus z innych przedmiotów, takich jak np. chemia, fizyka, statystyka, czy mechanika?

Póki co, naszą działalność opieramy na tym, co jest naszą pasją, tj. na matematyce, analizie matematycznej oraz algebrze. Jednakże zawsze można zapytać także o inne przedmioty najlepiej wysyłając jednocześnie listy zadań, czy inne materiały, które miałyby być z Państwem omówione.

8. Czy jest możliwość, aby Państwa nauczyciel poszedł za studenta (ucznia) na egzamin (maturę), przecież i tak u mnie na uczelni nie sprawdzają dowodów / indeksów…

Nie ma takiej możliwości, nasze centrum korepetycji Delta Plus opiera się na działalności pedagogicznej, a nie na łamaniu prawa. Od tej reguły nie robimy wyjątków. Zapraszamy odpowiednio wcześnie na lekcje z naszymi nauczycielami, zapewniamy, że nie będzie potrzeby, aby to ktoś inny za Państwa przychodził na egzamin.