Nauczyciele

Nazywam się Tomasz Kokot, mam 31 lat. Ukończyłem dwa równolegle biegnące kierunki studiów na Politechnice Śląskiej, podczas których uzyskałem tytuł mgr inż. Nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo, jestem prywatnym nauczycielem. Korepetycje nie są moim zajęciem dodatkowym. To główne i jedyne, doskonalone od lat zajęcie zawodowe. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym. W ciągu tego czasu uczyłem już około 200 osób.

Osoby, które do mnie trafią, mogą być pewne maksymalnego wykorzystania każdej minuty z lekcji. Celem sprawdzenia postępów w nauce zadaję zawsze prace domowe dostosowane do umiejętności uczniów/studentów.

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Tłumaczę w sposób bardzo jasny i obrazowy, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze. Gwarantuję rzetelność i skuteczność.

O moich kompetencjach świadczy fakt, iż jestem finalistą licznych konkursów matematycznych na szczeblu wojewódzkim, NOWĄ MATURĘ z matematyki zdałem na 100% (poziom rozszerzony) Otrzymałem także Stypendium PREZESA RADY MINISTRÓW.

Dodatkowo o moich zdolnościach logicznego myślenia świadczy m.in. wygrana w Akademickich Mistrzostwach Śląska w szachach szybkich.

W wolnych chwilach chętnie rozwijam swoje pasje, którymi oprócz matematyki są szachy, squash oraz taniec (głównie salsa, bachata, kizomba i pokrewne).

Polecam kontakt telefoniczny (jeśli nie mogę odebrać to proszę o SMS) lub Mail- jest zdecydowanie najszybszy. Zapraszam do współpracy, naprawdę warto.