Referencje

Pełne referencje na stronie: e-korepetycje.net

Agnieszka (studentka zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

Nikt nigdy nikogo, tak szybko i tak dobrze nie przygotował do egzaminu – serdecznie polecam

Tomek (student Transportu Politechnika Śląskiej)

Swój komentarz chciałbym rozpocząć w dość nietypowy sposób, chciałbym życzyć wszystkim którzy czytają ten komentarz aby czytając go nie byli w takiej sytuacji w jakiej ja byłem kiedy czytałem powyższe komentarze, mówiąc kolokwialnie byłem w…aż takich kolokwializmów nie będę stosować. Mam nadzieje że kiedy czytasz drogi Czytelniku ten komentarz szukasz kogoś kto Cię przygotuje do egzaminu w ciągu powiedzmy pół roku a nie tak jak ja w dwa tygodnie przed egzaminem w sytuacji kiedy przez cały rok niewiele robiłem…(rok nie semestr) Tomek dał mi coś więcej niż tylko suchą wiedzę z analizy matematycznej, zachęcał mnie do intensywnej nauki, zachęcał bardzo mocno aby poszerzać swoją wiedzę…(nie chcę się rozpisywać bo nikt nie przeczyta) ale ludzie uczcie się matematyki i pamiętajcie “matematyke trzeba budować jak wieżę, od podstaw a nie od razu wjeżdzać na ostatnie piętro” Dzięki Tomek- wiele Ci zawdzięczam.

Mateusz (maturzysta):

lekcje u Tomka to sama przyjemność :) super podejście do ucznia i bezstresowa atmosfera :) dzięki korepetycjom u Tomka zdałem maturę co początkowo wydawało się niemożliwe. Gorąco POLECAM

Gosia (studentka Metalurgii Politechniki Śląskiej)

Bardzo profesjonalne podejście, Tomek dokładnie wszystko potrafi wyjaśnić i od razu matematyka staje się prostsza ;) przygotowywał mnie do egzaminu na studiach na pierwszym roku, polecam jeśli ktoś się jeszcze waha!

Klaudia (maturzystka)

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm i znakomite, bezstresowe podejście do ucznia/studenta..

Kasia (studentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach)

Generalnie nie dodaje komentow, ale mysle ze tym razem jest jak najbardziej zasluzony. dzieki pomocy Tomka udalo mi sie zdac egzamin z matemtyki w pierwszym terminie choc zdecydowanie nie jestem scislowcem ;)

Gabrysia (maturzystka)

Powiem Wam ze Tomek to na prawde ktos po kim widac ze lubi matematyke i wie o czym mowi. Lekcje z nim nie były nudne tak jak w szkole tylko ciekawe, umial w latwy sposob wytlumaczyc i zachecic do nauki. POLECAM!!!Nie pożałujecie.

Justyna (maturzystka)

Cóż mogę napisać.? Dosłownie pełen p r o f e s j o n a l i z m jak już było wspomniane w poprzednich komentarzach. I oczywiście, żaden z tych komentarzy, nie jest w nawet najmniejszym stopniu przesadzony. Nie dość, że Tomek ma świetne podejście, na “lekcji” panuje przemiła atmosfera, to co najważniejsze: przy nim matematyka staje się prosta. ;) Dodam jeszcze, ze pomimo mojego zamiłowania wyłącznie do przedmiotów humanistycznych, moja matura z matematyki – zaliczona i to w dodatku z satysfakcjonującym wynikiem. Tak więc oczywiście gorąco polecam. A Tobie Tomku bardzo dziękuję i liczę na dalszą współpracę. ;)

 1. Kamil (maturzysta)

  Naprawdę polecam! Świetny nauczyciel, bardzo dobre podejście i w 100% wykorzystany czas pracy. Miła osoba no i przede wszystkim genialny matematyk! :)

 2. Piotr

  Świetny kontakt, prosto i zrozumiałe. Polecam!

 3. Aneta

  Prosty sposób tłumaczenia oraz bezstresowa atmosfera na lekcji to podstawa! Nie można nic zarzucić! Gorąco polecam ;)

 4. Kasia

  Dobra atmosfera, świetne przygotowanie do zajęć, a wszystko to w dobrej cenie! Polecam!

 5. Przemek

  Profesjonalne podejście do ucznia, ogromna wiedza i przede wszystkim miła atmosfera. Polecam z całego serca!

 6. Monika

  Świetne podejście, miła atmosfera i profesjonalizm
  Serdecznie polecam Tomka, dzięki któremu matematyka stała się możliwa do zdania :)

 7. Marcin

  Pełen profesjonalizm! Polecam !!!!

Dodaj swój komentarz